معرفی شرکت

شرکت فناوران پارس پایا لوتوس کارمانیا

ارائه خدمات فنی و مهندسی ، مشاوره ، آموزش و بازرگانی در صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی

معرفی شرکت

شرکت فناوران پارس پایا لوتوس کارمانیا با نام اختصاری .PLK Co  در سال 1398 توسط گروهی متشکل از اعضای هیات علمی دانشگاه و فعالان صنعت غذا  تاسیس شد. صنعت غذا در کشور عزیزمون طی سه دهه اخیر با سرعت قابل ملاحظه ای در حال رشد بوده است  و با توجه به بازارهای منطقه ای و فرامنطقه ای متصور ، آینده درخشانی نیز در پیش خواهد بود. هدف از تاسیس این شرکت ، کمک به کارفرمایان و کارآفرینان عزیز و گرانقدر در حوزه های مختلف صنایع غذایی از ارایه ایده اولیه تا نهایتا فروش و توزیع فراورده های تولیدی و کاستن از فشارهای مختلف وارد آمده بر آنهاست.

هیات مدیره و موسسان این شرکت با تکیه بر دانش و تجربه کسب شده در طی بیش از 20 سال فعالیت و تلاش در صنایع غذایی و صنایع وابسته به آن و استفاده از علوم نوین و نواوری ، قصد دارند تا یاور و همراه واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران محترم باشند .

دامنه تخصص و فعالیت های شرکت PLK در حوزه صنایع غذایی و صنایع وابسته به آن شامل : صفر تا صد طراحی و تاسیس کارخانه، طراحی استقرار و چیدمان تجهیزات و ماشین الات،  تهیه طرح توجیه فنی و اقتصادی، راه اندازی کارخانه، فرمولاسیون فراورده های تولیدی، راه اندازی آزمایشگاه، رفع عیوب و مشکلات تولید، کاهش قیمت تمام شده، کاهش ضایعات تولید، راه اندازی واحد تحقیق و توسعه، مشاوره اجرای سیستم های مدیریت کیفیت (ایزو 9000، ایزو 22000 ، ایزو ، ایزو 17025 ، OHSAS و غیره) تهیه و تامین تجهیزات و ماشین آلات ، تهیه و تامین مواد اولیه تولید و بسته بندی، بهبود کیفیت فراورده های تولیدی، طراحی و بهبود عملکرد تصفیه خانه های صنعتی، جذب نیروی انسانی متخصص، تامین قطعات یدکی ، شیرآلات  و لوله و اتصالات ، بازطراحی سیستم های توزیع و فروش، فروش محصولات و برگزاری دوره های آموزشی حضوری،آنلاین و مجازی.

شرکت پارس پایالوتوس در انجام هر یک از فعالیتهای مذکور از افراد متخصص، آگاه و مجرب استفاده می کند و ارایه خدمات مطلوب و کسب رضایت مشتریان یکی از اساسی ترین اهداف شرکت می باشد.